Markus Robami kogemus Mirkoga

Markus Robam, treener Mirko Miilits

Markus Robam, treener Mirko Miilits

Personaaltreeneriga kohtumise põhiliseks ajendiks oli teadmatus milliseid vahendeid ja kuidas jõusaali treeningul kasutada, kuidas teha trenni enda keharaskust kasutades, milliseid harjutusi teha. Mul polnud aimugi erinevatest lihasgruppidest või kuidas neid ükshaaval treenida. Treeneriga on selliste harjutuste selgeks saamine kiirem ja asjalikum, tema teeb väga põhjalikult selgeks treenitava füüsilise vormi, tehes kindlaks milliseid harjutusi teha oleks vaja ja kus on nõrgad kohad. Tundsin end küll füüsiliselt kindlalt, kuid probleemsed kohad olid vähene võhm ning mõningased teadmata põhjusel tekkivad valud kätes ja jalgades, mis pärast treeningute alustamist kadusid.
Personaaltreeneriga on kõige suurem kasu saada teadlikuks iseenda võimekusest, mida ja kuidas treenida, kuidas toituda. See muutub ühel hetkel väga vajalikuks teadmiseks, enesetunne on rahulik ja rõõmus, energiline ning vastupidav, mõte jookseb kiiremini ja selgemalt.
Mulle meeldis kogu protsessi juures Mirko Miilitsa huumorimeel ja kohalolu, see kuidas trennide käigus on võimalik temaga väga lähedaseks ja heaks sõbraks saada, läbi mille muutub kogu treenimise protsess veel efektiivsemaks. Ta on äärmiselt hea empaatiavõimega inimene.
Naudin ja nautisin väga Mirko täpsust ja seda, kuidas juhul, kui mõne harjutuse korral kohe õige lihasgrupp ei tööta, oskab ta liigutada käe/jala sentimeetri kaupa õigesse kohta, et täpselt vajalik lihas ikka tööd teeks. Mirko tarkus selles vallas on hindamatu.
Soovitaksin personaaltreenerit igal juhul oma sõpradele! Tegemist on efektiivse, kiire ja lõbusa viisiga saada energiliseks, vastupidavaks ja kiiremaks.

Author: Mirko Miilits

Tervisliku toitumise koolitaja ja tervisenõustaja

Kommentaarid
Mirko Miilits
 

Tervisliku toitumise koolitaja ja tervisenõustaja

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: