Oliver Markvart – kogemus Mirkoga

Oliver Markvart

Oliver Markvart, Castovanni OÜ juhataja www.castovanni.ee

Enne Mirko Miilitsaga koostöö alustamist olin paar kuud jõusaalis käinud koos ühe teise personaaltreeneriga. Seega täiesti nullist me ei alustanud. Kui esimest korda saali läksin, siis oli eesmärgiks üldise energiataseme tõstmine. Mirkoga tutvumise ajaks olid plaanid natukene muutunud – tahtsin saada heasse vormi. Treeneri abiga olen saanud palju teadlikumaks, kuidas õigesti toituda ja kuidas trenni teha.
Personaaltreenerina on Mirko täiesti hands-on tüüpi inimene. Ütlesin talle esimesel kohtumisel, et mul on vaja inimest, kes mind korralikult pingutama paneks ja Mirko teeb seda. Väga vähe on inimesi, kes teevad rohkem, kui kokku lepitud, tema on üks nendest vähestest. „Promise less and deliver more“ on edukate inimeste lähenemine.
Meie ühised trennid on lõbusad ja ei teki tunnet, et trennis käimine on raske töö ja kohustus. See on väga tähtis, et asja püsivalt teha. Mirko mõtleb kaasa ja on proaktiivne.
Soovitaksin personaaltreenerit kindlasti oma sõpradele. Olen seda ka teinud ja senimaani on sõbrad/tuttavad väga rahul. Mina väärtustan oma aega ja kui su kõrval on proff, kes teab, mida ja miks teha, siis on trenn efektiivsem. Üksi „omal käel“ võib saalis rassida kuude viisi ilma, et sellest suurt midagi kasu oleks.

Oliver saavutas oma tulemused kasutades:

Author: Mirko Miilits

Tervisliku toitumise koolitaja ja tervisenõustaja

Kommentaarid
Mirko Miilits
 

Tervisliku toitumise koolitaja ja tervisenõustaja

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: