Teenused

Pean personaaltreeneri ametit, sest mulle meeldib näha oma kliente energiast pakatamas ja hea tujuga. Olen tänaseks viimistlenud ja välja töötanud tulemusi pakkuvad teenused, mille hulgast leiad kindlasti sobiva alguspunkti- oled sa algaja, tõeline proff või soovid lihtsalt oma enesetunnet ja elukvaliteeti paremaks muuta.

Mulle meeldib arusaam, et see, mida ma trennis ja toidulaua taga teen, toob mulle tulemust. Paigal tammumine ei vii meid kuhugi. Läbimõeldud treeningkava, spetsiifiline menüü ja asjalik nõu säästab su aega, raha ja närve. Mõeldes tagasi kõikide aastate peale, mil ma oma tarkuses katsetasin, eksisin, katsetasin uuesti ja nii lugematu arv kordi, siis tänaseks hindan väga oma ala parimate treenerite ja nõustajate suunamisi. Nemad on käinud sinu eest läbi tule ja vee.

Enne kavade/programmide tellimist soovitan alustuseks pidada nõu minuga, sest siis saame koos rahulikult selgitada, mis seisus oled ja millised oleks kõige mõistlikumad esimesed sammud. Soovitan teha ka kehakoostise mõõtmise, sest nii jääb maha märk alguspunktist ja edaspidi saab hästi kuude lõikes jälgida, kuidas rasvad, lihased ja üldine tervis treeningutele ja toitumisele alluvad. Progressi jälgimine on ülioluline, eriti algusperioodil!

Kui füüsiline kokkusaamine pole võimalik, siis kirjuta või helista julgelt. Algust saad teha juba kohe, nüüd ja praegu. Aitan sinu jaoks välja selgitada parima viisi edasiliikumiseks ja see nõu ei maksa sulle midagi! Kirjuta oma personaaltreenerile ja toitumisnõustajale: info@mirkomiilits.ee, helista: 5187825.