Personaaltreener


Personaaltreener aitab eesmärkidele lähemale!

Personaaltreener ja hea tuju mootor - Mirko Miilits

Personaaltreener ja hea tuju mootor – Mirko Miilits

Treeneritöö on reaalne võimalus oma tööga inimesi aidata. Päeva lõpuks on emotsioonide laegas alati laetud säriseva energiaga, sest teiste teenimine annab tõelise jõu ka ise rohkem tahta, jõuda ja saavutada. Personaaltreeneri amet on olemuselt kindlasti “leegitsev” töö – tee seda kirega või ära tee üldse!
Eratreenerina pean tähtsaks positiivset ellusuhtumist, empaatiavõimet ja arenemistahet. Tuleb olla kliendi jaoks eeskujuks ja teenäitajaks.
Võib öelda, et hoolimata tasuta treeningkavadest, toredatest fitness-appidest ja tuhandetest videotest, kasutatakse aina rohkem personaaltreeneri teenuseid, sest inimesed on erinevad ja soovivad endale isikustatud lähenemist ning teadjat nõuandjat, kes oskaks küsimustele vastata.
Olles ise erinevaid kaalust alla ja kaalust juurde menüüsid proovinud, peensusteni välja töötatud treeningprogramme täitnud ning erinevaid terviseteenuseid ostnud, meeldib mulle mõtteviis, et tasud lühikesel perioodil eratreenerile/nõustajale, kes on end aastaid sel alal harinud ja kogemusi omandanud ning annab oma parimad teadmised sulle edasi. Sinu eest on justkui keegi ajakuluka töö ära teinud.
Minu jaoks on personaaltreeningud hea tunde ja energia jagamine. Vaid ennast proovile pannes saame aimu oma võimekusest. Treeningud minuga on väljakutsuvad ent lõbusad :-).

Personaaltreeningu hinnad:

  • 1x personaaltreening 45 eur
  • 4x personaaltreening 160 eur (ühe korra hind 40 eur)
  • personaaltreening koos treeningkavaga 60 eur

Enne trenniga alustamist soovitan mõõta kehakoostist, sest tulemused aitavad teha alustamiseks täpsemaid otsuseid. Lisaks annab kehakoostise analüüs hea võimaluse hilisemat protsessi hinnata ja vajalikke muudatusi sisse viia. Realiseerimaks personaaltrennis saadud nõu ja näpunäited täielikult, soovitan põhjalikult tegeleda ka toidulauaga. Üheks käepärasamemaks lahenduseks on kasutada personaalset toitumiskava.


Võta minuga ühendust