Toitumiskava


Teen koostööd heakava.ee portaaliga, mis koondab toitumisekspertide poolt koostatud toitumiskavasid ja annab võimaluse leida sobiv menüü igale vajadusele. Kui soovid soodsalt ja kontrollitud toitumiskava, siis külasta:
heakava.ee

Milleks valida personaalne toitumiskava?

tervislik_toitSoovid toitumiskava, mida suudad reaalselt täita? Kaalust alla saab ka mõistlikult ja tervislikult!
Kas teadsid, et 70% sinu välimusest, tervisest ja enesetundest sõltub toitumisharjumustest? Olles nõustanud ja aidanud paljusid, tean kui keeruline võib olla toidulaua korda saamine ja sellepärast oleme meeskonnaga välja töötanud toitumiskava, mis teeb tervislike valikutega harjumuse jõukohaseks. Meie lähenemine põhineb sinu praeguse toiduharjumuste järk-järgulisel muutmisel. Hea kava koostamiseks on vaja näha sinu toidupäevikut ja selle põhjal saame alles jätta kõik sinu head valikud ja heidame kõrvale eesmärke mitte toetavad variandid. Jääb ära tüütu kalorite lugemine ja toidukoguste kaalumine – selle töö teeme sinu eest ära!
Kuidas protsess käib?

  • saadad meile oma 3 päeva toidupäeviku
  • meie analüüsime päevikut ja vajadusel küsime, täpsustame
  • jätame alles kõik head valikud ja vahetame välja ebatervisliku
  • määrame täpsed toidukogused

Tervisliku toitumiskava näidis

1500_kcal_naidis_toitumiskava

Toitumiskava näidis 1500 kcal

2500_kcal_naidis_toitumiskava

Toitumiskava näidis 2500 kcal

1700_kcal_naidis_toitumiskava

Toitumiskava näidis 1700 kcal

Sinu lemmiktoit jääb alles

95% toitumiskavadest ja dieetidest ebaõnnestuvad, sest nad välistavad sinu lemmikmaiuse/hellitustoidu. Loobumisdieedid on kui kaljurahnu veeretamine ülesmäge. Ühel hetkel saab ramm otsa ja kivikamakas veereb koos sinuga alla tagasi. Siit ka väljend “yo-yo efekt” ehk kiire kaalulangusega võib paraku tulla veelgi suurem kaalutõus ja kaardimajake kukub kokku. Milleks oma keha ja vaimu liigselt väsitada? Ütle oma lemmiktoit ja meie määrame ära vastavalt sinu eesmärkidele selle koguse ja tarbimise sageduse. Süüa võib kõike, kuid mõõdukalt. Pole olemas ebatervislikku toitu, on ebatervislikud harjumused.

Mida täpselt saad?

  • sinu praeguste harjumuste põhjal tehtud toitumiskava täpsete kogustega
  • sinu eesmärke arvestava menüü
  • retseptivalikuid erinevateks olukordadeks (peod, komandeeringud jms)
  • tervisliku toitumise lihtsa meelespea
  • ligipääsu toitumise- ja treeninginfole, mis aidanud paljusid

Olen kindlal veendumusel, et hea dieet on selline, mis sobib sinu elurütmiga, ei sunni nälgima ja teatud aja pärast muutub tähelepandamatuks. Mitmed minu kliendid on sellise dieedini jõudnud ja miks ei võiks ka sina nendega liituda!

Enne kava tellimist soovitan mõelda enda jaoks täpselt läbi, kas oled valmis oma ellu looma distsipliini ja kas sinus on tahtejõudu enese harimiseks toitumise vallas. Enne valiku tegemist soovitan lugeda artiklit “Unelmate toitumiskava ja kellele seda üldse tarvis on”: Kas mul on vaja täpset menüüd?
Mõned näited inimestest, kes on toitumiskava soetanud ja saavutanud häid tulemusi:

 

Super kava!

Parim toitumiskava, mida olen proovinud! Soovisin lihasmassi kasvatada ja puudus selge arusaam, mida süüa. Mirko kava aitas tulemusi saavutada ja toitumisest aru saada. Soovitan kindlasti ka teistele.

Oleg Raplast

5.0
2016-09-06T17:33:31+00:00

Oleg Raplast

5
1

Sain kaalust 10kg alla

Alguses oli kava raske jälgida, aga lõpuks sain joonele ja siis tulid ka tulemused. Tänaseks olen üle 10kg maha saanud. Tulemuse üle on väga hea meel ja soovitan Mirko toitumiskava proovida.

Juta Järvakandist

5.0
2017-01-16T18:02:01+00:00

Juta Järvakandist

5
1