Treeningkava


Personaalne treeningkava tagab progressi

treeningkava_mirko_miilitsKoostan treeningkavasid vastavalt sinu taseme ja võimaluste järgi. Oled paadunud jõusaalihunt ja vajad tõsist proovilepanekut, eelistad kodustes tingimustes ennast toonuses hoida, soovid pigem kasutada funktsionaalse treeningu meetodeid, sind huvitavad väljakutset pakkuvad programmid – teen sulle laheda kava!
Kui tunned, et vajaksid täpsemaid juhiseid, siis soovitan personaaltreeningut. Saad kindluse ja hea stardi parema füüsise saavutamiseks. Vaata lähemalt SIIT.

Treeningkava hinnad ja variatsioonid:

  • Treeningkava isetegijale – 39 eur. Kavast leiad harjutused koos näidispiltidega ja erinevaid variatsioone arengu tagamiseks. Vaata näidist SIIT.
  • Videona treeningkava (sisaldab vähemalt ühte personaaltreeningut) – 60 eur. Teeme koos trenni ja filmime üles kõik harjutused. Lõpptulemusena valmib treeningkava videona, mille peaosas oled sina. Üks parimaid viise investeerida endasse ja saada tõeliselt personaalne lähenemine! Vaata näidist SIIT.

Terviklahendused:

  • Treeningkava isetegijale + toitumiskava 59 eur (eraldi ostes kokku 78 eur)
  • Videona treeningkava + toitumiskava 79 eur (eraldi ostes kokku 99 eur)


NB! Kava koostan peale ülekande laekumist A/a EE422200221058438788 Swedbank TREENI MINUGA OÜ (selgituseks oma nimi ja ”treeningkava”).
NB! Personaalse treeningkava puhul on tegemist põhjaliku teenusega ja kava koostamine võib võtta 3-5 tööpäeva aega.

Küsimuste osas võta minuga ühendust